Cestopisy
- Stránky: 1 2 3 4 5 6 Další »
Amicis de, Edmondo: Na oceáně (Sull' oceano)
Cestopisy
F.Šimáček, Praha 1898.
S 191 kresbami Arnalda Ferragutiho, přeložil Jar. Vrchlický a V. Hanus. Vázané v polokůži, hrany lehce odřené, jinak velmi dobrý stav.
Cena:500.00KčBATY, du R. R.: 15.000 mil v kocábce opuštěnými moři - MACHÁČEK, J.: Cesty D. Livingstona po jižní Africe - BOUGAINVILLE de: Cesta kolem světa
Cestopisy
Česká grafická unie, Praha 1925, 1926, 1927. Obrázky, mapky.
- Vázané. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:300.00KčBERNATZIK, H. A.: Gari-Gari
Cestopisy|Národopis|Cizojazyčné
Deutsche Buch-Gemeinschaft Berlin 1930.
- Vázané, bez obálky. Výborný stav.
Cena:350.00KčBRIKCIUS, M. A.: Napříč Kemalovým Tureckem
Cestopisy
Československá grafická unie a. s., Praha 1935. Cestopisná reportáž. 119 stran, 35 čb fotografií, mapa.
- Vázané, bez obálky. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:120.00KčBURNHAM, F. R.: Skautem ve dvou světadílech - CVIJIČ, J.: Balkánské otázky
Cestopisy|Různé
Česká grafická unie, Praha 1929 a 1924. Obrázky, mapky.
- Vázané, bez obálky. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:300.00KčCICVÁREK, R.: Holandská Východní Indie
Cestopisy
Česká grafická unie, Praha 1929. 3. díly v jednom svazku. Fotografie, mapka.
- Vázané, bez obálky. Výborný stav.
Cena:350.00KčCICVÁREK, Rudolf: Asijské problémy a naše vystěhovalectví
Cestopisy|Různé
Nákladem české grafické Unie, Praha 1927.
- Vázané, bez obálky. Zažloutlé listy, jinak výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:90.00KčCOOK, James: Cesta kolem světa
Cestopisy
Panorama, Praha 1982. 2. vydání. Ilustr. Zdeněk Majzner.
- Vázané, s trochu poškozenou obálkou. Výborný stav.
Cena:120.00KčČAPEK, Karel: Cesta na sever (vyd. 1936)
Beletrie|Cestopisy
Lidové noviny, Brno 1936. Ilustr. autor, básně O. Scheinpflugová.
- Vázané, bez obálky. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:90.00KčČAPEK, Karel: Cesta na sever (vyd. 1955)
Beletrie|Cestopisy
Československý spisovatel, Praha 1955. Obrázky autora, básně O. Scheinpflugové. 14. vydání (v ČS první).
- Celoplátěná vazba s obálkou poškozenou. Jinak výborný stav.
Cena:120.00KčČERNÍK, Arnošt: Mezi olympskými bohy
Cestopisy|Různé
Sportovní a turistické nakladatelství, Praha 1966. 1. vydání. 126 stran a 40 obr. příloh.
- Celoplátěná vazba s mírně opotřebenou obálkou. Výbornýs tav.
Cena:80.00KčDANEŠ, J. V. - DOMIN, K.: Dvojím rájem (2 svazky)
Cestopisy
J. Otto, Praha 1925. 2. vydání. 1. díl Cesta na Jávu a po Jávě. 2. díl Cesta po Austrálii a na Ceylon. Mapky, množství obr. příloh. 539 a 796 str.
- Vázané, bez obálky. Výborný stav.
Cena:300.00KčDANEŠ, J. V.: Tři léta při Tichém oceáně I.-II.
Cestopisy
Vydal F. Borový v Praze 1926, edice Knihy dalekých obzorů, 2 svazky (672 str., 640 str.)
Celoplátěná vazba, výborný stav, řada černobílých fotografií. K prodeji jen oba díly současně.
Cena:480.00KčELSTNER, F. A.: Evropan se vrací
Cestopisy
Julius Albert, Praha 1947. 2. vydání. 377 stran, fotografie, mapa.
- Vázané s mírně opotřebenou obálkou, jinak velmi dobrý stav.
Cena:210.00KčELSTNER, F. A.: Saharou a pralesem
Cestopisy
Státní nakladatelství dětské knihy, Praha 1959. 2. opr. vydání. 376 stran, mapa, množství čb. fotografií.
- Celoplátěná vazba s obálkou. Výborný stav.
Cena:300.00KčELSTNER, F. A.: S kamerou a za volantem třemi díly světa
Cestopisy
Státní nakladatelství dětské knihy, Praha 1957. 320 str., mapa.Vzpomínky z dálkových jízd v malých českých automobilech.
- Vázané, desky lamino. Výborný stav. P
Kniha už je prodanáCena:210.00KčELSTNER, F. A.: Tango Argentino
Cestopisy
Rekordní jízda malým vozem napříč Argentinou... Dobrodružstv, dlouhé 36000 kilometrů, které prožili don Francisco a dva gringos v zemi argentinské.
vydal Julius Albert 1947 (3. vydání), Albertovy cestopisy, svazek 1., 55 původních autorových fotografií
s obálkou,dobrý stav
Kniha už je prodanáCena:150.00KčFIALA, B.: Nad jezerem zlatá báň
Cestopisy|Dětské
Profil, Ostarava 1974. 1. vydání. Ilustr. K. Štětkář. Cesta po SSSR.
- Vázané, s obálkou mírně poškozenou, jinak výborný stav.
Cena:80.00KčFIALA, Václav: Země fjordů a ság
Cestopisy
Orbis, II. vydání, Praha 1941.
Cestopis z Dánska, Norska a Švédska. Doprovozeno 130 fotografickými hlubotiskovými snímky autora. V plátně, část obálky nalepena na vrchních deskách. Dobrý stav.
Kniha už je prodanáCena:110.00KčFIŠER, I. - ZVELEBIL, K.: Země posvátných řek
Cestopisy
Mladá fronta, Praha 1959. 1. vydání. 288 str., obr. přílohy.
- Celoplátěná vazba, bez obálky. Výborný stav. P
Cena:190.00Kč- Stránky: 1 2 3 4 5 6 Další »




















