Filozofie a náboženství
- Stránky: 1 2 3 4 5 6 Další »
AGRIPPA z Nettesheimu, J. C.: Kabala. Pojednání o židovské mystice.
Filozofie a náboženství
Trigon, Praha 1990. Zmenšený přetisk 1. českého vydání v edici Sfinx, B. Janda. 140 stran.
- Brožované, s obálkou. Výborný stav.
Cena:600.00KčAntologie z dějin českého a slovenského filozofického myšlení (do roku 1848)
Filozofie a náboženství
Svoboda, Praha 1981. 1. vydání. 679 stran.
- Celoplátěná vazba, bez obálky. Desky mírně ušpiněné, jinak výborný stav.
Cena:250.00KčANZENBACHER, Arno: Úvod do filozofie
Filozofie a náboženství
Státní pedagogické nakladatelství, Praha 1991. 2. vydání. 304 stran.
- Brožované, bez obálky. Velmi dobrý stav.
Kniha už je prodanáCena:120.00KčASMUS, V. F.: Antická filozofie
Filozofie a náboženství
Svoboda, Praha 1986. 1. vydání. 542 stran.
- Vázané, s mírně opotřebenou obálkou. Výborný stav.
Cena:200.00KčAUGUSTINUS, Aurelius: O Boží obci knih XXII (2 svazky)
Filozofie a náboženství
Vyšehrad, Praha 1950. 1. vydání.
- Vázané, bez obálky. Velmi dobrý stav.
Kniha už je prodanáCena:600.00KčBARDON, František: Brána k opravdovému zasvěcení
Filozofie a náboženství|Různé
Chvojkovo nakladatelství, Praha 1999. 6. vydání.
- Vázané, bez obálky. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:140.00KčBible. Písmo svaté
Filozofie a náboženství|Různé
Ekumenická rada církví v ČSR. Praha 1984. 2. vydání. Ekumenický překlad.
- Vázané, bez obálky. Výborný stav.
Cena:250.00KčBible svatá aneb všecka svatá písma Starého i Nového zákona
Filozofie a náboženství|Různé
Podle posledního vydání kralického z roku 1613.
- Vázané, desky omyvatelné. Cigaretový papír. Výborný stav. Vepsáno vlastnictví.
Cena:150.00KčBlahověst. Hlasy katolické
Filozofie a náboženství|Různé
Fr. Srdínko, Praha 1863. Ročník XIII.
- Vázané. Dobrý stav.
Cena:200.00KčČAPEK, Karel: Hovory s T. G. Masarykem (vyd. 1937)
Filozofie a náboženství|Historie|Různé
Fr. Borový, Praha 1937.
- 12 sešitů vloženo do společných desek.
Kniha už je prodanáCena:100.00KčČEP, Jan: Cesta na jitřní
Filozofie a náboženství
Vytiskla tiskárna Melantrich v Praze, na ručním papíře Fabriano, garmondem Dyrykova Romana. Vypravil a dvěma litografiemi vyzdobil Václav Mašek.
Vydal jako soukromý tisk a k Vánocům 1930 věnuje Jaroslav Šalda. S podpisem autora i ilustrátora. Dobrý stav.
Cena:200.00KčDAVÍDEK, Václav: Život a utrpení Pána našeho Ježíše Krista
Filozofie a náboženství
Ve Vimperku na Šumavě a Praha. Katolické nakladatelství a umělecká knihovna J. Steinbrenger c. a kr. dvorní knihtiskař.
S úchvalou nejdůstojnějšího biskupského ordinariátu v Litoměřicích ze dne 30. července 1904.
Desky polokůže, vytlačovaný ornament, velmi dobrý stav. V ochranném obalu.
Kniha už je prodanáCena:160.00KčDějiny filosofie
Filozofie a náboženství
Svoboda, Praha 1976. 1. vydání. Přel. z ruského originálu. 735 stran.
- Vázané, s obálkou. Výborný stav.
Cena:140.00KčECKERMANN, J. P.: Hovory s Goethem (1823-1832)
Filozofie a náboženství|Jazykověda a literatura
Pavel Prokop, Praha 1941.
Brožované, úprava a obálka Jiřího Frimla. 52. svazek Lidové knihovny. Dobrý stav, okraje obálky na několika místech lehce polámané.
Cena:210.00KčFilosofický slovník
Filozofie a náboženství
Nakladatelství Olomouc, Olomouc 2002. 2. opravené a rozšířené vydání, reprint.
- Vázané, s obálkou. Výborný stav.
Cena:250.00KčFISCHER, Ernst: Odcizení, dekadence, realismus
Filozofie a náboženství
Čs. spisovatel, Praha 1963. 1. vydání. Přeložil Alexej Klusák. Edice Otázky a názory.
- Brožované, obálka mírně poškozená.
Cena:180.00KčFLAMMARION, Camille: Konec světa
Filozofie a náboženství
Vydal J. Otto, Praha 1894. Třetí vydání. Kniha je doplněna velkým množstvím fotografií, kreseb a rytin různých autorů. 296 str. + 22 stran autorův životopis.
- Poloplátěná vazba, zřejmě dodatečně svázáno, velmi dobrý stav.Cena:620.00KčFLAMMARION, Camille: Konec světa
Filozofie a náboženství
Vydal J. Otto, Praha 1930. Třetí vydání. Kniha je doplněna velkým množstvím fotografií, kreseb a rytin různých autorů.
- Celoplátěná vazba bez obálky s bohatým potiskem desek. Předsádky jsou v ohybech prasklé jinak dobrý až velmi dobrý stav.Cena:350.00KčFormování novověké filozofie
Filozofie a náboženství
Svoboda, Praha 1989. 1. vydání. 731 stran.
- Vázané, s obálkou. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:160.00KčFREUD, Sigmund: Výklad snů
Filozofie a náboženství
Vydal Julius Albert v Praze 1937, z německého originálu přeložil Dr. Ota Friedmann, revisi provedl Dr. Jan Pachta. 542 str.
- Celoplátěná vazba bez obálky, na hřbetě v délce asi 6 cm odřena barva z plátna jinak velmi dobrý stav.Kniha už je prodanáCena:410.00Kč- Stránky: 1 2 3 4 5 6 Další »

















