Poezie
- Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
ANTICKÁ INSPIRACE - Antika v kresbách K. Svolinského a ve verších českých básníků.
Poezie
Vydal Čs. spisovatel, Praha 1984. Kniha vyšla ve výběrové řadě klubu přátel poesie a obsahuje 11 celostránkových čb. kreseb K. Svolinského. 94 str. formát menší A3.
- Celoplátěná vazba s obálkou, velmi dobrý stav.Cena:180.00KčAPOLLINAIRE, Guillaume: Básně
Poezie
Aventinum 1929, překlad M. Hlávka, typo F. Muzika, brož.
- dobrý stav, bez obálkyKniha už je prodanáCena:80.00KčBásně Jana Nerudy
Poezie
Družstevní práce, Praha 1940. 1. vydání. Výbor uspořádal Jaroslav Seifert. Ilustr. J. Konůpek, V. Rada, K. Svolinský, Z. Kratochvíl, V. Karel, A. Kašpar, V. Olíva, F. Bílek, M. Švabinský, S. Tusar, J. Preisler, V. H. Brunner.
- Vázané, bez obálky. Výborný stav.
Cena:140.00KčBásně staronárodní, rukopisův Zelenohorského a Králodvorského
Poezie
Vydal Jos. Jireček, Praha 1879. Nákladem Fr. Řivnáče. 116 str. formát A5.
- Tuhá celoplátěná zřejmě neidentická vazba, dobrý až velmi dobrý stav.Cena:120.00KčBásnický almanach 1953
Poezie
SNKLHU, Praha 1953. 1. vydání. Uspořádal a předmluvu napsal V. Závada.
- Brožované. Velmi dobrý stav.
Cena:60.00KčBásnický almanach 1954
Poezie
SNKLHU, Praha 1954.1. vydání. Předmluva V. Nezval. Ilustr.: O. Janeček.
- Celoplátěná vazba s obálkou. Výborný stav.
Cena:80.00KčBásnický almanach 1955
Poezie
SNKLHU, Praha 1956. 1. vydání. Uspořádal a předmluvu napsal L. Čivrný. Ilustr.: A. Paderlík.
- Vázané s obálkou. Výborný stav.
Cena:80.00KčBásnický almanach 1956
Poezie
SNKLHU, Praha 1957. 1. vydání. Uspořádal a předmluvu napsal Fr. Hrubín. Ilustr.: V. Sivko.
- Vázané s mírně poškozenou obálkou. Výborný stav.
Cena:80.00KčBásnický almanach 1957
Poezie
SNKLHU, Praha 1958. 1. vydání. Sestavil a předmluvu napsal jan Noha. Ilustr.: V. Reichmann.
- Vázané, s obálkou. Mírně zažloutlé, výborný stav.
Cena:80.00KčBásnický almanach 1958
Poezie
SNKLHU, Praha 1959. 1. vydání. Uspořádal a předmluvu napsal Fr. Branislav. Ilustr.: M. Švabinský.
- Celoplátěná vazba s obálkou. Výborný stav.
Cena:80.00KčBásnický almanach 1959
Poezie
SNKLHU, Praha 1960. 1. vydání. Uspořádal a předmluvu napsal M. Kundera. Ilustr.: V. Zykmund.
- Vázané s obálkou. Výborný stav.
Cena:80.00KčBEDNÁŘ Kamil: Kámen v dlažbě
Poezie
Vydal Václav Petr Praha 1937 v edici První knížky sv.3. Kniha s věnováním F. Stuchlému a s podpisem autora.
- Původní brož s pergamenovým přebalem který je na vrchním okraji mírně potrhán jinak je kniha velmi dobře zachována s nerozřezanými listy.Cena:240.00KčBEDNÁŘ, Kamil: Můj Quijote
Poezie
Mladá fronta, Praha 1964.
Obálku a vazbu navrhl Václav Sivko, I. vydání, v plátně s obálkou, velmi dobrý stav.
Edice současné poezie, svazek 59.
Cena:140.00KčBEZRUČ, Petr: Píseň o Georgině
Poezie
Josef Lukasík, Ostrava-Praha 1948. 1. vydání. Obálka a frontispice K. Svolinský. 17 stran.
- Brožované. Obálka poškozená, jinak výborný stav - částečně nerozřezáno.
Cena:150.00KčBEZRUČ, Petr: Slezské písně
Poezie
Vydal Nový lid, Brno 1920.
- Poloplátěná vazba. Desky jsou odřené, na titulní stránce je věnování a nalepena upomínková známka z Roudnice nad Labem. V knížce je také několik razítek tamnější knihovny a na předsádce několik číselných poznámek a kresbička stromu, jinak dobrý stav.Cena:260.00KčBEZRUČ, Petr: Stužkonoska modrá (vyd. 1932)
Bibliofilie|Poezie
vyd. bez udání vydavatele, Brno 1932. Typo O. Petr, 30 str., s podpisem autora, na patitulu vlepen obr. stužkonosky.
- tuhá poloplátěná vazba bez obálky, výborný stav.Kniha už je prodanáCena:140.00KčBEZRUČ, Petr: Stužkonoska modrá (vyd. 1952)
Bibliofilie|Poezie
Vydal Čs. spisovatel, Praha 1952. Celostránkovými ilustracemi vyzdobil Max Švabinský.
- Volné dvoulisty vložené do kartonových desek, dobrý až velmidobrý stav.Cena:100.00KčBITNAR, Vilém: Zrození barokového básníka
Jazykověda a literatura|Poezie
Vyd. edice Jitro, Praha l. Páně 1940
Antologie z přírodní lyriky českého baroku, sestavil a poznámkami doprovodil V. Bitnar.
Brožovaná vazba, dobrý stav, mírně poškozená obálka, především hřbet.
Cena:450.00KčBRUKNER, Josef: Písnička pro sklíčka
Dětské|Poezie
Kruh, Hradec Králové 1971. 1. vydání. 12 stran. Ilustr.: R. Pilař.
- Vázané, bez obálky, desky lamino. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:200.00KčBŘEZINA, Otokar: Básnické spisy - Hudba pramenů
Poezie|Různé
Mánes, Praha 1920. Obsahuje: Tajemné dálky, Svítání na západě, Větry od pólů, Stavitelé chrámu, Ruce. Je svázáno spolu s 3. vydáním Hudby pramenů vyd. v Praze 1915, s obrazy Fr. Bílka.
- Vázané, bez obálky. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:150.00Kč- Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »













