Přírodní vědy
- Stránky: 1 2 3 4 5 6 Další »
AUGUSTA, Josef: Opolidé a předlidé
Historie|Přírodní vědy|Ilustrované » BURIAN, Zdeněk
Mladá fronta, Praha 1961. 1. vydání. Ilustr. Zd. Burian.
- Celoplátěná vazba s obálkou. Výborný stav.
Cena:380.00KčBĚLKOVIČ, V. - KLEJNENBERG, S. - JABLOKOV, A.: Přítel delfín
Přírodní vědy
Orbis Praha, Mir Moskva 1975. 1. vydání.189 stran.
- Celoplátěné desky s obálkou. Výborný stav.
Cena:110.00KčBÖHM, Čestmír: Okrasná zahrada a její rostliny
Přírodní vědy|Různé
Státní zemědělské nakladatelství, Praha 1988. 1. vydání. 384 stran.
- Vázané, s obálkou. Výborný stav.
Cena:250.00KčBÖHM, Čestmír: Skalničky
Přírodní vědy
ARTIA, Praha 1971. Ilustr. J. Windsor - K. Švarc.
- Vázané, desky lamino. Kapesní vydání. Velmi dobrý stav, na dvou stránkách s malůvky.
Cena:90.00KčCOUSTEAU, J. Y. - DUMAS, F.: Svět ticha
Přírodní vědy|Různé
Mladá fronta, Praha 1959. 1. vydání. Čb. fotogr. přílohy.
- Vázané, s mírně poškozenou obálkou, jinak výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:140.00KčČEPEK, L.: Hlubiny země
Přírodní vědy
Orbis, Praha 1964. 4. vydání (v Orbisu druhé). 302 stran textu, 33 stran čb příloh a 4 str. barevně.
- Celoplátěná vazba s mírně opotřebenou obálkou. Listy zažloutlé, ale výborný stav.
Cena:160.00KčČeskoslovenská vlastivěda díl I. Příroda sv. 1 - Geologie, fyzický zeměpis
Přírodní vědy|Různé
Orbis, Praha 1968. 1. vydání. 854 str. textu, 16 str. barev. příloh, 8 listů map.
- Vázané, s obálkou. Výborný stav. P
Kniha už je prodanáCena:100.00KčČIHAŘ, Jiří Dr. a kol. autorů: Příroda v ČSSR
Přírodní vědy
Prace, Praha 1978.
Obsáhlá publikace s ilustracemi Jaromíra Zpěváka. Obálka na okrajích lehce poškozena, jinak velmi dobrý stav.
Kniha už je prodanáCena:280.00KčDEYL, Miloš - HÍSEK, Květoslav: Naše květiny (2 díly)
Přírodní vědy
Albatros, Praha 1980.
V plátně, obálky u hřbetu lehce roztřepené, jinak velmi dobrý stav.
Kniha už je prodanáCena:400.00KčDEYL, Václav - HOUŠKA, Vítězslav.: Tajemství plamenů
Dětské|Přírodní vědy|Technická literatura
Vydalo SNDK, Praha 1967
Ilustroval Zdeněk Mlčoch, edice Krystal, vázané v laminu, velmi dobrý stav, větší A5.
Kniha už je prodanáCena:150.00KčDYK - PODUBSKÝ - ŠTĚDRONSKÝ: Naše rybářství - naučný slovník všech oborů čs. rybářství
Přírodní vědy
Vydal Práce v edici Kmen, Praha 1949. II. vydání. Bohatě vybaveno obrazovým materiálem (barevné i čb. kresby a velké množství fotografií). 456 str.
- Původní brož vevázána do celoplátěné vazby s použitím původní obálky. Výborný stav.Kniha už je prodanáCena:260.00KčFRANK, Stanislav: Akvaristika
Přírodní vědy|Různé
Práce, Praha 1984. 1. vydání. 364 stran.
- Celoplátěná vazba s obálkou. Výborný stav.
Cena:180.00KčFREIBERR, Otto von Dungern-Oberau: Hubertus Hilf!
Přírodní vědy|Cizojazyčné
J. Neumann-Neudamm, Mnichov 1930. 264 stran, čb. fotografie. Eines deutschen hochwildjäger Erinnerungen aus zwei Weltteilen.
- Celoplátěná vazba s mírně poškozenou obálkou, jinak výborný stav.
Cena:190.00KčGAISLER, Jiří: Za oponou přírody
Přírodní vědy|Různé
Panorama, Praha1985. 1. vydání. 164 str. textu, 75 bar. fotogr.. 8 bar. kreseb, 33 čb. kreseb. Ilustr. Jan Dungel.
- Vázané, s obálkou. Výborný stav. (m)
Cena:80.00KčHÁJEK, Karel.: Krásy myslivosti
Přírodní vědy
Vydal Orbis, Praha 1969
V plátně, s obálkou, která je lehce poškozená a vyspravená, jinak výborný stav, A4.
Cena:380.00KčHAVLÍN, J. a kol.: Domácí chov zvířat
Přírodní vědy|Různé
Státní zemědělské nakladatelství, Praha 1983. 408 stran, 80 tabulek, 148 obrázků.
- Brožované, bez obálky. Desky mají rohy opotřebené, stránky mírně zažloutlé, jinak výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:90.00KčHIEKE, Karel ing.: České zámecké parky a jejich dřeviny
Historie|Místopis|Přírodní vědy|Umění » Architektura
"Informace o stavebním vývoji nejvýznamnějších českých zámků a jejich parků, které doplňuje výčtem důležitých jehličnatých a listnatých dřevin - stromů i keřů"
vydalo Státní zemědělské nakladatalství 1984, 464 stran, 485 obrázků (fotografie a nákresy) a 16 stran barevné přílohy
velmi dobrý stav
Kniha už je prodanáCena:300.00KčHIEKE, Karel: Praktická dendrologie (2 svazky)
Přírodní vědy|Různé
Státní zemědělské nakladatelství, Praha 1978. 1. vydání. I. 533 str., 16 bar. fotogr., 532 obr. II. 589 str., 16 bar. fotogr., 560 obr.
- Vázané, s obálkou mírně poškozenou. Jinak výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:300.00KčHÖCHSTETTER, R.: Grosses illustriertes kräterbuch
Přírodní vědy|Cizojazyčné
Reutlingen o. J., 1885, 8, XV, 464 str. a 40 barevných příloh.
- Původní poloplátěná vazba, plátno v ohybu prasklé jinak velmi dobrý stav.Cena:2800.00KčHROBAŘ, František: Staré a památné stromy na Rychnovsku n. Kn.
Místopis|Přírodní vědy|Různé
Praha 1940. 100 stran, 32 čb fotografií.
- Brožované. Dobrý stav.
Kniha už je prodanáCena:120.00Kč- Stránky: 1 2 3 4 5 6 Další »


















