Technická literatura
- Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
ANDRT, J. - MALINA, T.: Škoda Favorit, Forman, Pick up
Technická literatura
T. Malina, Praha 1999. 6. opravené vydání. 486 stran.
- Vázané, desky lamino. Výborný stav.
Cena:130.00KčBARNARD, A. K.: Teoretické základy anorganické chemie
Technická literatura
SNTL, Praha 1975. 2. přeprac. vydání. 400 str., 151 obr., 52 tabulek, 1 vlepená příloha.
- Vázané, bez obálky. Výborný stav.
Cena:200.00KčBARTSCH, Hans-Jochen: Matematické vzorce
Technická literatura
Státní nakladatelství technické literatury, Praha 1965. 2. opr. vydání. 577 str.
- Celoplátěná vazba, bez obálky. U hřbetu poškozeno vodou.
Cena:200.00KčBEDNAŘÍK, Jos.: Kurs radiotechniky
Technická literatura
Orbis, Praha 1943. 2. vydání. 165 str.
- Vázané, bez obálky. Výborný stav.
Cena:100.00KčBEISER, Arthur: Úvod do moderní fyziky
Technická literatura
Academia, Praha 1975. 1. vydání. 632 stran (298 obrázků).
- Celoplátěná vazba bez obálky. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:300.00KčBENEŠ, Pavel: Technika překonává prostor a čas
Sběratelství|Technická literatura
Kniha o vývoji a druzích dopravních prostředků. Mladá fronta, Praha 1955, 550 str., 1. vyd.
Poloplátěná vazba, dobrý stav, ilustrační část uspořádal a původními ilustracemi doplnil Theodor Rotrekl
Kniha už je prodanáCena:350.00KčBENEŠ, Pavel: Technika překonává prostor a čas
Dětské|Technická literatura
Mladá fronta, Praha 1953.
V poloplátně, s obálkou. Kniha je ve výborném stavu, obálka na okrajích lehce odřená.
Cena:500.00KčBERÁNEK, Karel: Technologie oprav automobilů I
Technická literatura
Nakladatelství dopravy a spojů, Praha 1987.
Brožované, zadní desky chybí, kniha je značně poškozena používáním.
Kniha už je prodanáCena:140.00KčBRDIČKA, R. - DVOŘÁK, J.: Základy fysikální chemie
Technická literatura
Academia, Praha 1977. 2. přeprac. vydání. 852 str (302 obr.)
- Vázané, s obálkou. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:300.00KčBŘEČKA Jos. a kol.: 100 rad kombajnistovi
Technická literatura
Státní zemědělské nakladatelství, Praha 1968. 1. vydání.232 stran.
- Vázané, desky lamino. Výbornýs tav.
Cena:190.00KčBŘEZOVSKÝ, Bohuslav: Pozor! Natáčíme! (O tom, jak se dělá film, i o jiných věcech.)
Technická literatura |Umění » Film
vyd. St. nakl. dětské knihy Praha 1954, na knize spolupracovali režisér Pavel Blumenfeld a fotograf Jan Lukas který ji doprovodil množstvím fotografií. 142 str.
- původní poloplátěná vazba, hrany desek odřeny jinak velmi dobrý stav.Cena:120.00KčCOTTON, F. A. - WILKINSON, G.: Anorganická chemie
Technická literatura
Academia, Praha 1973. 1. vydání. 1104 str. (297 obr.)
- Celoplátěná vazba, bez obálky. Ve hřbetu uvolněné, jinak výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:300.00KčČERMÁK, J: Techniky modelovaných maleb a nátěrů
Různé|Technická literatura
Nákladem autora, Slaný 1946. 1. vydání. 128 stran. Doplněno vzorky maleb.
- Brožované. Výborný stav.
Cena:300.00KčČÍHALÍK, J. - DVOŘÁK, J. - SUK, V.: Příručka měření pH
Technická literatura
SNTL, Praha 1975. 1. vydání. 244 str., 78 obr., 39 tabulek.
- Vázané, s obálkou. Výborný stav.
Cena:130.00KčDAŠEK, Václav: Statika
Technická literatura
ČSAV, Praha 1955. 1. vydání. 439 str.
- Vázané, bez obálky. Listy mírně zažloutlé, vlastnické razítko, jinak výborný stav.
Cena:130.00KčDEAN, J. A.: Chemické dělicí metody
Technická literatura
SNTL, Praha 1974. 1. vydání. 404 str., 118 obr., 26 tabulek.
- Celoplátěná vazba, bez obálky. Výborný stav.
Cena:300.00KčDEYL, Václav - HOUŠKA, Vítězslav.: Tajemství plamenů
Dětské|Přírodní vědy|Technická literatura
Vydalo SNDK, Praha 1967
Ilustroval Zdeněk Mlčoch, edice Krystal, vázané v laminu, velmi dobrý stav, větší A5.
Kniha už je prodanáCena:150.00KčDOBROVOLNÝ, ANDRLÍK, HOCH: Malý technický naučný slovník
Technická literatura
Vydalo SNTL, Praha 1959. 1012 str. 2154 kreseb a tabulek.
- Celoplátěná vazba bez obálky, dobrý až velmi dobrý stav.Kniha už je prodanáCena:130.00KčDOBROVOLNÝ, B.: Kapesní strojnická příručka
Technická literatura
Státní nakladatelství technické literatury, Praha 1956. 1. vydání. 364 strany, přes 400 obrázků. Pomůcka pro praxi i odborné školení.
- Vázané, s obálkou. Vlastnické razítko. Výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:300.00KčDOBROVOLNÝ, B.: Ruční obrábění a zpracování kovů
Technická literatura
Státní nakladatelství technické literatury, Praha 1960. 1. vydání. 230 str., množství obrázků v textu.
- Celopláťěná vazba bez obálky. Desky trochu ušpiněné, jinak výborný stav.
Kniha už je prodanáCena:180.00Kč- Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »


















